Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Як стати ЛІДЕРОМ за 7 днів

В бібліотеці - філіалі №412 вересня в бібліотеці-філіалі №4 відбулася презентація книги Лесі  Борсук-Янківської    "Як стати лідером за 7 днів". 

Під час заходу юні читачі бібліотеки дізналися, що потрібно для того, щоб стати лідером, як треба поводитися і які якості мати, щоб стати "душею компанії", як організувати супервечірку для друзів.  Отримані під час тренінгу дружні поради, тести, ігри та конкурси допоможуть школярам розширити коло друзів і завжди бути  в центрі уваги.

Читаючи уривки книги разом з ведучою, діти  відкрили   для себе таємниці,  які допоможуть завоювати авторитет серед товаришів і знайомих. "Та починати треба, перш за все, із себе, - радить Леся Петрівна. - Адже часто проблема полягає у нас самих. Ми не надаємо значення власному голосу, вимові, інтонації, а найголовніше - своїй поведінці та ставленню до інших". Перегорніть сторінку книги і ви дізнаєтеся таємниці ораторського мистецтва, прислухайтеся до порад і ви станете незамінними для своїх друзів.

Прочитайте поради в книзі "Як стати лідером...", налаштуйся на успіх - і у вас обов'язково все вийде! До речі, книга Л.П.Борсук-Янківської "Як стати лідером за 7 днів" буде корисна не тільки дітям, а й дорослим. Перегорніть сторінку і Ви зрозумієте,  як допомогти дитині стати лідером і навчити цінувати дружбу. 

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets