Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Простір відкриттів "Захоплююча археологія"

В бібліотеці - філіалі №9Що вивчає наука археологія? Яке значення для культури має "праматір історії"? Як самому стати дослідником минулого? На ці та інші питання у бібліотеці-філіалі №9 шукали відповіді разом з учнями 7-б класу школи №25 та керівником гуртка "Археологічне краєзнавство" Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства Юлією Рябухою.

Школярі ознайомились з найвидатнішими відкриттями світу та України, спробували свої сили у датуванні та історичній хронології, визначаючи послідовність виникнення письмових, образотворчих та інших речових джерел. 

Учні ознайомились із порядком проведення справжніх виїзних археологічних експедицій Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства.  За допомогою мультимедійних засобів семикласники мали змогу побачити як змістовно і цікаво проводять час члени клубу "Земляни" на чолі з провідними археологами Полтавщини. Юлія Рябуха розповіла про методику ведення археологічних розкопок, зокрема, під час останньої експедиції  2017р. у смт. Шишаки Диканського району. 

Школярі не тільки дізнались цікавинки про стародавні культури, а й мали змогу потримати в руках ексклюзивні знахідки: скіфський ніж та прясло з Більського городища і уламки кераміки, знайдені поблизу селищ Книшівки та Орданівки.

Наша гостя запросила усіх бажаючих приєднатися до клубу юних археологів "Земляни" . Запрошуємо до нових відкриттів вас і ми!

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets