Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Віртуальна подорож містом із краєзнавцем

В бібліотеці - філіалі №319 вересня у загальноосвітню школу №37 завітали завідувачка бібліотекою-філією сімейного читання №3 Наталія Онищенко та запрошена нею для участі в заході, присвяченому Дню міста Полтави, заслужений працівник культури України, лауреат премії імені Панаса Мирного, голова Полтавського обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада», член Спілки екскурсоводів Полтавщини Валентина Шемчук. Разом з ними учні 10 та 11 класів здійснили віртуальну подорож містом «Від гори Івана до Слави Майдану».

Детальніше...

Дива батику: штампування і вільний розпис

В бібліотеці - філіалі №9Нещодавно в бібліотеці-філіалі №9 пройшов  на диво творчий день! За участю 4-б класу і керівника гуртка батику та дизайну "Веселка" Людмили Кривич вдалося здійснити проект з популяризації роботи бібліотеки та сучасного декоративно-ужиткового мистецтва.

Детальніше...

Година-засторога "Куди ведуть шляхи спокуси"

В бібліотеці - філіалі №1015 вересня в приміщенні бібліотеки – філії №10 відбулася інформаційна година для учнів 7-В класу загальноосвітньої школи №19 «Курити або довго жити». З підлітками про негативний вплив тютюну, причини та наслідки для молодої людини куріння, а також про відповідальність за порушення законодавства про заборону тютюнокуріння говорили тренер – експерт Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур та представник Управління патрульної поліції у м. Полтава Марина Зінюха. 

Детальніше...

Мешканці Браїлок зустрілися в бібліотеці з улюбленим письменником

В бібліотеці - філіалі №614 вересня в бібліотеці-філії №6 відбулася вже третя зустріч дорослих читачів з полтавським письменником, лікарем за фахом Глібом Гавриловим. Книги Гліба Гаврилова, яких у нього близько десяти (романи, повісті, оповідання) користуються великою популярністю в читачів. Подаровані автором бібліотеці екземпляри переходять з рук у руки і з новеньких швидко стають «зачитаними» (затертими, що є закономірним станом для паперових книжок, які активно читаються).

Детальніше...

Новий сезон ретрокінозал розпочав з фільму про Японію

В бібліотеці - філіалі №213 вересня після «літніх канікул» знову розпочав роботу ретрокінозал бібліотеки-філії №2. Цього разу, в зв’язку з тим, що 2017 рік був оголошений Роком Японії в Україні, працівники бібліотеки вирішили показати фільм про Японію. Вибрали американський під назвою «Мемуари гейші», знятий не дуже давно - в 2005 році за романом американського письменника Артура Голдена. У головній ролі китайська актриса Чжан Цзиї. У центрі роману і, відповідно, кінострічки – вигадана історія гейші, яка нібито працювала в Японії до другої світової війни і після. Героїня фільму стала гейшею не з власної волі….

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets