Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Семінар-тренінг «Право людини при взаємодії з поліцією»

В ЦБС15 листопада в центральній бібліотеці в рамках проекту «Знай свої права» відбувся семінар-тренінг «Право людини при взаємодії з поліцією». З учасниками тренінгу – студентами полтавського юридичного коледжу та коледжу нафти і газу спілкувалися уповноважена голови національної поліції з прав людини Наталія Мельничук, яка представляла управління забезпечення прав людини національної поліції, заступник начальника управління превентивної діяльності – начальник дільничних офіцерів поліції ГУНП у Полтавській області Жанна Ахіджанян, головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції в Полтавській області Олександр Горінчой.

Детальніше...

Інтерактивний урок з майстер-класом "Від Миколая до Різдва"

В бібліотеці - філіалі №930 грудня  в нашій бібліотеці відбулась незвичайна зустріч. Разом з учнями 5-г класу 38 школи та завідуючою відділом етнографії Полтавського краєзнавчого музею Марією Петрівною Пісцовою ми пригадали цілу низку зимових свят. 

Детальніше...

Не тільки підсумок зробленого, але й плани на майбутнє

В бібліотеці - філіалі №729 грудня учасниці гуртка «Українські вечорниці», що діє в бібліотеці-філіалі №7 зібралися на підсумкове засідання. 

Детальніше...

Передноворічний марафон святкових концертів у бібліотеці завершила «Родина калинова»

В бібліотеці - філіалі №728 грудня в бібліотеці-філії №7 відбувся передноворічний концерт театру народної пісні «Родина калинова». Представляючи більшості глядачів уже знайомий творчий колектив, бібліотекар Тетяна Куслій привітала користувачів бібліотеки з наступаючими чудовими святами – Різдвом і Новим роком.

Детальніше...

Панська ялинка: українські шляхетські новорічні традиції

В бібліотеці - філіалі №9«Поприходили в горниці. Там посеред великої кімнати стоїть велика ялинка, на ній багато свічок горить, круг неї паненята з панами стрибають. Стара пані на роялі грає. Старий пан сидить у кріслі і «стріляє» хлопавками». Так в оповіданні «Панська ялинка» описує Остап Вишня різдвяний вечір в дворянській родин початку 20 століття.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets