Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Інтерактивний урок з майстер-класом "Від Миколая до Різдва"

В бібліотеці - філіалі №930 грудня  в нашій бібліотеці відбулась незвичайна зустріч. Разом з учнями 5-г класу 38 школи та завідуючою відділом етнографії Полтавського краєзнавчого музею Марією Петрівною Пісцовою ми пригадали цілу низку зимових свят. 

Детальніше...

Не тільки підсумок зробленого, але й плани на майбутнє

В бібліотеці - філіалі №729 грудня учасниці гуртка «Українські вечорниці», що діє в бібліотеці-філіалі №7 зібралися на підсумкове засідання. 

Детальніше...

Передноворічний марафон святкових концертів у бібліотеці завершила «Родина калинова»

В бібліотеці - філіалі №728 грудня в бібліотеці-філії №7 відбувся передноворічний концерт театру народної пісні «Родина калинова». Представляючи більшості глядачів уже знайомий творчий колектив, бібліотекар Тетяна Куслій привітала користувачів бібліотеки з наступаючими чудовими святами – Різдвом і Новим роком.

Детальніше...

Панська ялинка: українські шляхетські новорічні традиції

В бібліотеці - філіалі №9«Поприходили в горниці. Там посеред великої кімнати стоїть велика ялинка, на ній багато свічок горить, круг неї паненята з панами стрибають. Стара пані на роялі грає. Старий пан сидить у кріслі і «стріляє» хлопавками». Так в оповіданні «Панська ялинка» описує Остап Вишня різдвяний вечір в дворянській родин початку 20 століття.

Детальніше...

Бібліотекарі взяли участь у презентації 9-го видання з серії «Просвітницька книгозбірня»

ЦБС27 грудня у «Львівській кав’ярні», що в центрі Полтави, відбулася презентація збірника «Сойчине крило», упорядник якого – громадський діяч, депутат Верховної ради України 5-го і 6-го скликань Микола Кульчинський. Це 9-те видання з серії «Просвітницька книгозбірня».

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets