Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

«Люби і захищай свій рідний край» - нова книга Василя Лазаровича

презентація книги кандидата біологічних наук Василя Лазаровича30 грудня в бібліотеці-філії №4 відбулася презентація книги почесного професора Української медичної стоматологічної академії, кандидата біологічних наук Василя Лазаровича «Люби і захищай свій рідний край», яка вийшла друком місяць тому у видавництві «Полтавський літератор». Це книга про Карпатську Україну – її історію, природні багатства, умови життя мешканців гір, побут і звичаї населення такої етнокультурної частини Карпат, як Гуцульщина.

Детальніше...

Його життя невпинна мить…

пройшла бесіда, приурочена до 60-річчя з дня народження Володимира Степанюка30 грудня в бібліотеці-філії №13 для дітей пройшла бесіда «Його життя невпинна мить…», приурочена до 60-річчя з дня народження Володимира Степанюка, патріота Полтавщини, лідера просвітницького руху, громадського діяча.

Завідувачка Моргун Т. розповіла учням 9-Г класу школи №30 про життєвий шлях та громадську діяльність активіста. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляка.

Детальніше...

Новорічний вогник для учасниць бібліотечного гуртка «Українські вечорниці»

підсумкове (за рік) заняття гуртка Українські вечорниці30 грудня в бібліотеці-філії №7 відбулося підсумкове (за рік) заняття гуртка «Українські вечорниці», яке пройшло у формі Новорічного вогника. Завідувачка бібліотеки Людмила Заливча, котра керує гуртком, згадала про заходи, проведені впродовж року в бібліотеці гуртківцями, і подарувала активісткам гуртка і бібліотечної ради роздруковані фотографії з цих заходів на згадку.

Детальніше...

Вся увага на дошку

фінальні змагання з шашокБібліотека-філіал №10 разом з дитячим клубом за місцем проживання «Промінь» організувала фінальні змагання з шашок ХІІ туру пам’яті Сергія Мироненка.  

За весь час існування клубу тренер Іван Данилович Кузьминський (він же головний суддя турніру)  виховав цілу плеяду переможців європейського та світового рівня. На щастя, і сьогодні діти не втратили інтересу до поза віртуального світу, саме тому чимала їх кількість взяла участь у змаганнях.

Детальніше...

У центральній бібліотеці презентували «Енциклопедію мистецтва Полтавщини»

презентація першої в Україні великої регіональної Енциклопедії мистецтва Полтавщини28 грудня в центральній бібліотеці відбулася презентація першої в Україні великої регіональної «Енциклопедії мистецтва Полтавщини», яку створив полтавець Віталій Ханко. Ошатне, якісне видання вийшло друком в одному з найавторитетніших полтавських видавництв - «Асмі», яке очолює відомий колекціонер і меценат Олексій Петренко. Олексій Миколайович, як видавець, в день презентації подарував двотомну «Енциклопедію мистецтва Полтавщини» центральній бібліотеці міста Полтави.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets