Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2012 році
 

Проведені в 2012 році

У центральній бібліотеці провели новорічне свято для дітей

29 грудня активісти Полтавської обласної організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України" провели в центральній бібліотеці міста Полтави свято для дітей із неповних і малозабезпечених сімей.

Детальніше...

Новорічне свято в бібліотеці

27 грудня в бібліотеці-філії для дітей №13 відбулася веселе свято, присвячене Новому року та цілій низці інших чудових зимових свят. У просторому, казково-новорічно оформленому читальному залі зібралися учні 2-б класу спеціалізованої школи №29 з вчителькою Токаревою Іриною Василівною, їх батьки та інші користувачі бібліотеки.

Детальніше...

Літературно-мистецький вечір “Новий рік іде — за собою свята веде”

27 грудня  2012 року в бібліотеці для користувачів бібліотеки  проведено літературно-мистецький вечір  “Новий рік іде — за собою свята веде”.

Із зацікавленістю присутні переглянули виставку-вернісаж “Парад ялинок” та предметну книжкову виставку “Символи нового року: творчість не має кордонів”.

Детальніше...

Новорічна вітрина

Доброю традицією бібліотеки — філіалу № 9 стало розмальовувати вікна-вітрини до зимових свят. Започаткувала цю традицію 7 років тому бібліотекар Панченко Т. М. Кожен рік бібліотекарі намагаються оформити вітрину по-новому, краще, ніж торік: у гості  до бібліотеки в різні роки приходили Зайчик, Дракончик, Сніговик, Ялинка, Символи року та ін.

Детальніше...

Зустріч із письменником Володимиром Карпенком

19 грудня у центральній бібліотеці відбулася зустріч читачів і, зокрема, членів міського клубу "Книголюби" з автором єдиного в Україні соціально-психологічного роману-епопеї "Амба", в якому показана і диктатура Сталіна, і радянські табори, і подальші періоди в житті нашого суспільства Володимиром Карпенком.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets