Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Правова допомога в мережі інтернет

Шановні користувачі!

Пропонуємо Вашій увазі покажчик Інтернет-ресурсів правової тематики.

Покажчик створений з метою полегшити Вам пошук у мережі Інтернет потрібної інформації правової тематики та доповнити масив отриманої в бібліотеці інформації.

Офіційне інтернет-представництво Президента України. http://www.president.gov.ua - складається  з таких розділів: Президент України;Президент України; Біографія; Державні символи; Історія президентства; Адміністрація Президента; Адміністрація Президента; Глава Адміністрації; Структура; Адміністрації; Контактна інформація посадовців; АПУ Новини; Робота зі ЗМІ;Доступ до публічної інформації;Надіслати запит; Найбільш запитувані документи; Звіти; Методичні матеріали; Облік публічної інформації; Питання запитувачів; Корисні посилання; Новини; За темами: Останні новини Вiтання Iнтерв'ю ВИСТУПИ: Промови; Архів новин; Офiцiйнi документи; Фотогалерея Фотоматеріали; Відеоматеріали; Віртуальна екскурсія; Сервіси; Пошук по сайту; E-mail $розсилка RSS

Офіційний веб-портал Верховної Ради України  http://www.rada.gov.ua/ - на порталі представлені склад і структура Верховної Ради України,  матеріали про  законотворчість, законодавство, міжнародні зв’язки Верховної Ради України і т.ін.

Урядовий контактний центр   http://ukc.gov.ua/ - Веб-сайт державної установи «Урядовий контактний центр» www.ukc.gov.ua дає можливість громадянам, підприємствам, установам та організаціям, фізичним особам — підприємцям, органам місцевого самоврядування надіслати звернення, а саме - пропозиції  (зауваження),  заяви  (клопотання)  і скарги до центральних органів виконавчої влади, а також до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій. На сайті є також список діючих контактних центрів органів виконавчої влади, в т.ч.Полтавського

База даних "Законодавство України"  http://zakon.rada.gov.ua - має інформаційний характер і не є офіційним друкованим виданням. Вона використовується згідно із Положенням про веб-сайт Верховної Ради України.

Центральна виборча комісія http://www.cvk.gov.ua/ - сайт ЦВК знайомить з Регламентом ЦВК, тут представлений Державний реєстр виборців, нормативно-правові акти з питань виборчого процесу в Україні. Як зазначають творці сайту «Ми сподіваємось, що вміщені тут матеріали допоможуть усім – організаторам виборів, кандидатам, офіційним спостерігачам, представникам засобів масової інформації, зрештою самим виборцям – правильно застосовувати норми виборчого законодавства у ході виборів парламенту, глави держави чи проведення референдумів. А відтак – максимально сприяти громадянам України вільно реалізувати своє право і зробити свій вибір».

Урядовий портал - http://www.kmu.gov.ua/control - Веб-портал органів виконавчої влади України. Як зазначається на порталі, це одне з найпотужніших джерел офіційних, а отже достовірних, даних з різних сфер діяльності органів виконавчої влади. Тут можна скористатись нормативно-правовою базою, дізнаються про структуру міністерств, відомств, облдержадміністрацій, їх керівництво і функції, інформаційними матеріалами субпорталу “Прес-центр”.
Урядовий портал – плід спільної роботи широкого кола урядовців, журналістів, дизайнерів, ІТ-фахівців, перекладачів (інформація подається трьома мовами) тощо. Переваги Порталу високо оцінені спеціалістами як в Україні, так і за її межами.

Конституційний суд України http://www.ccu.gov.ua/uk/index - відвідувач сайту може ознайомитися з історією створення і діяльністю Конституційного суду України, правовими документами і актами суду, інформацією для громадян. Зацікавить також і список корисних сайтів, який тут представлений

Уповноважений Президента України з прав дитини http://www.president.gov.ua/content/pravadytyny.html - Для забезпечення діяльності Уповноваженого створений окремий структурний підрозділ Адміністрації Президента - Управління забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини.
Для надання консультативної допомоги Уповноваженому створена і діє Громадська консультативна рада з питань захисту прав дитини. Ознайомитися з діяльністю Уповноваженого , виконанням Україною міжнародних зобов’язань у цій сфері можна на сайті Президента України

Генеральна прокуратура України. Офіційний веб-портал http://www.gp.gov.ua/ - на порталі можна знайти всі основні відомості про діяльність Генеральної прокуратури, звернутися в приймальню ГП, на «Гарячу лінію», або «Телефон довіри».Ознайомитися з тим, що таке Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР) і ознайомитися з реєстром,скористуваввшись з ел. адресою для входу ЄРДР. Представлені на порталі і сайти регіональних прокуратур.

Національний банк України  http://www.bank.gov.ua/control/uk/index Офіційне інтернет-представництво НБУ надає інформацію про організаційну структуру НБУ, друкує офіційні повідомлення НБУ, макроекономічні огляди,  статистичні публікції та аналітичні огляди, та ін.

Офіційний вісник України http://ovu.com.ua/ - Єдине повне офіційне періодичне видання нормативно-правових актів України, найповніше офіційне видання, в якому публікуються державною мовою повні тексти нормативно-правових актів, включених до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, а саме:  закони України, постанови Верховної Ради України, акти Конституційного Суду України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, нормативно-правові акти Національного банку України, нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, міжнародні договори України, що набрали чинності, європейські конвенції, рішення Європейського суду з прав людини тощо. З січня 2007 року з метою оперативнішого оприлюднення  нормативних актів інформаційний бюлетень «Офіційний вісник України» виходить двічі на тиждень і уся база нормативних документів стала доступною на сайті http://ovu.com.ua.

Міністерство юстиції України  http://www.minjust.gov.ua/discuss - Офіційний веб-сайт. На сайті представлена довідкова інформація для громадян і юридичних осіб, постійно оновлюється розділ «Доступ до публічної інформації», надаються роз’яснення та юридичні консультації.Представлені Форми для подання запиту на отримання публічної інформації електронною поштою.

Міністерство доходів і зборів України   http://minrd.gov.ua/ - Офіційний портал Міністерства (раніше - Державної податкової адміністрації України). Кожен українець  у своєму житті стикається з діяльністю цього Міністерства, офіційний портал якого насичений інформацією, яка буде корисна будь- якому пересічному громадянину. Тут є список територіальних органів Міністерства, представлені важливі корисні посилання. - Президент України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України.

Національний центр електронного урядування  http://nc.gov.ua/ - сайт центру, який створено як структурний підрозділ Державного підприємства "Державний центр інформаційних ресурсів України". Метою створення Центру стало забезпечення координаційно-організаційної, дослідницької, експертної, технологічної, навчально-методичної, консультативної, просвітницької підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу і громадських організацій із впровадження та застосування технологій електронного урядування.  На сайті подаються Проекти е-урядування. Ведеться дистанційне навчання відвідувачів сайту організації роботи зі зверненнями громадян, основам електронного документообігу, електронному цифровому підпису, організації роботи з електронними зверненнями громадян  та ін. Тому знайомство з сайтом буде корисним державним службовцям,  приватним підприємцям та ін. особам, кому в силу іхньої професійної діяльності потрібна дана інформація.

Державна система електронних звернень http://www.z.gov.ua/  - єдиний інформаційний веб-ресурс звернень громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Творці порталу зазначають: «Портал забезпечить передачу Вашого звернення, запиту на отримання публічної інформації до органів державної влади та отримання відповіді в електронному вигляді».

Урядовий контактний центр  http://www.ukc.gov.ua/ru/ - Урядова телефонна "гаряча лінія" (Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади) – телефонний центр спілкування Уряду з громадянами, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади. Усі дзвінки приймають фахівці Урядового контактного центру та надсилають їх відповідним органам виконавчої влади відповідно до компетенції, які розглядають звернення та надають відповіді заявникам.

Пенсійний фонд України  http://portal.pfu.gov.ua/ - Веб-портал електронних послуг -   за допомогою якого користувачі зможуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії. Також, можна буде ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями. Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, зможуть отримати таку інформацію як взяття їх на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись із умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік або зняття з нього.

Полтавська обласна рада   http://oblrada.pl.ua - Сайт Полтавсьокї обласної ради- друкує матеріали сесій обласної ради, знайомить з діяльністю органів місцевого самоврядування, ведеться розділ публічної інформації, є можливість звернення громадян з запитами. на сайті подається також інформація з сучасного життя області і т.ін.

Полтавська обласна державна адміністрація - http://www.adm-pl.gov.ua - сайт знайомить з діяльністю Полтавської ОДА, надається публічна, адміністративна інформація , є порядок оформлення запитів, бланки анкет та ін.

Головне управління юстиції у Полтавській області    - http://www.just.gov.ua/ - сайт з найомить з діяльністю органів юстиції у Полтавській області, розповідає про адміністративні послуги, на сайті ведеться прийом громадян у віртуальній громадській приймальні і т.ін.

Офіційний сайт Полтавської міської ради http://www.rada-poltava.gov.ua/ - інформаційний інтернет-ресурс Полтавської міської ради та виконавчого комітету- за допомогою ресурсу користувач може дізнатися про документи, видані полтавською міською радою та виконавчим комітетом, ознайомитися з програмами розвитку міста, знайти список управлінь і відділів міської ради, дізнатися про важливі телефони служб, що забезпечують функціонування міського господарства, коли ведуть особистий прийом полтавців міські чиновники та ін.

Полтавське міське управління юстиції - http://poltava.just.gov.ua/ -  сайт знайомить жителів м.Полтави з новинами законодавства,  веде просвітницьку роботу, спрямовану на поінформування полтавців щодо діяльності органів юстиції міста та області, користувачам надається безоплатна первинна і вторинна правова допомога.

Міндоходів у Полтавській області - http://poltava.minrd.gov.ua/ -  сайт складається з розділів, важливих кожному підприємцю, і навіть просто платнику податків: «Міндоходів у регіоні»; «Діяльність»; «Податки, збори, платежі»; «Електронні форми документів»; «Медіа-центр»; Бажаючи можуть ознайомитися на сайті з реєстром платників податків, дізнатись більше про свого бізнес-партнера, про анульовані свідоцтва платників податків, перевірити свідоцтва платника єдиного податку, заповнити он-лайн декларацію про майновий стан і доходи.

Офіційний сайт УМВС в Полтавській області - http://mvs.gov.ua/mvs/control/poltava/uk/index
Офіційний сайт УМВС України в Полтавській області покликаний якнайшвидше донести до читача матеріали про діяльність міліції. На сайті працюють корисні посилання на урядові портали, відкритий розділ «Громадська приймальна», за допомогою якого можна подати письмове звернення, дізнатися про графік особистого прийому громадян керівництвом УМВС, познайомитися з результатими розгляду звернень.

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets