Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Проекти
 

Програма “Книжкова естафета сонячного літа" - 2017

 

Шановні наші юні друзі! 
Бажаєте відпочити, стати більш обізнаними,
корисно та цікаво провести канікули?
Звертайтесь до нас! 
В міських бібліотеках Полтави 2017 року 
під девізом “Бібліотечне літо для веселих,
кмітливих, невгамовних”
 діє Програма “Книжкова естафета сонячного літа”.
 
Читати модно!
Читати престижно!
Читайте з нами!

 

Детальніше...

Бібліотекарі та читачі взяли участь у проекті газети «Село полтавське»

ЦБСДо 25-річчя Незалежності України і 25-річного ювілею обласної газети «Село полтавське» редакцією був започаткований проект «Вишивана моя Україна», який тривав з початку червня до середини грудня 2016 року. Активну участь ньому взяли працівники та читачі бібліотек Полтавської міської централізованої бібліотечної системи. У всіх номерах газети публікувалися статті про людей з Полтави й області, які займаються вишиванням, чи історію вишиванок, що стали реліквіями роду. 

Детальніше...

Літні читання – 2016: підсумки

Бібліотеки, що обслуговують дітей Полтавської міської ЦБС вже декілька років успішно реалізують довгострокову бібліотечну програму по популяризації літератури, своїх установ під час літніх читань школярів. Вони сприяють підвищенню читацької активності, організації відпочинку та проведення змістовного дозвілля читачів-дітей у період літніх канікул, а також залученню до бібліотеки нових користувачів, які приїжджають на відпочинок, у гості до рідних або залишаються у місті.

Лейтмотивом літніх читань 2016 року був обраний наступний вираз: «Літо кличе до бібліотеки». Впродовж 3-х літніх місяців діти знайомилися з цікавими книжками, проявляли свої знання та ерудицію під час бібліотечних заходів. А у вересні в кожній бібліотеці були визначені цьогорічні переможці програми «Літні канікули з книгою».

Детальніше...

Акція «Прикрась подвір’я бібліотеки»

«Прикрась подвір’я бібліотеки»В бібліотеках нашої ЦБС відбулося підведення підсумків акції в рамках міського двомісячника чистоти та благоустрою «Прикрась подвір’я бібліотеки». Журі відзначило колективи всіх бібліотек-учасників акції (7), а також три з них визнано кращими. Це бібліотеки-філіали №7,9,11.

Детальніше...

Ми стартували! Ідей багато. Цікаве ще попереду!!!

«Прикрась подвір’я бібліотеки»Наша бібліотека долучилася до бібліотечної акції «Прикрась подвір’я бібліотеки» в рамках міського двомісячника чистоти та благоустрою. На початку акції ми пройшли від бібліотеки по дитячим майданчикам мікрорайону Половки та роздали кольорові листівки-запрошення для залучення жителів мікрорайону на участь в акції. 

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets