Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Конкурси
 

Конкурси

Визначено переможців конкурсу електронної презентації бібліотеки «Візитна картка бібліотеки ЦБС»

Перемога в конкурсіВ червні відбулося підведення підсумків конкурсу електронної презентації бібліотеки «Візитна картка бібліотеки ЦБС».  Журі, очолюване директором ЦБС Дузенко Т.А., визначило переможців.

Детальніше...

Успішна жінка Полтавщини

В бібліотеці - філіалі №7В Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулася урочиста церемонія відзначення переможців ІV Обласного конкурсу "Успішна жінка Полтавщини – 2017".

Детальніше...

УВАГА! Конкурс!

В бібліотеці - філіалі №12

Шановні колеги і друзі! 

Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки запрошує вас взяти участь у відкритому літературному конкурсі для дітей та підлітків "ФантФест" та розмістити інформацію про його проведення на ваших ресурсах. 

Детальніше...

Справи, що потрібні людям

Центральна бібліотекаВолонтерський загін Полтавської міської централізованої бібліотечної системи відзначений дипломом за перемогу у VII Полтавському міському конкурсі «Волонтер року   2016» у номінації  «Кращий волонтерський загін у сфері роботи по допомозі військовослужбовцям, які перебувають та перебували у зоні АТО, та членам їх родин». Працівники бібліотек популяризують волонтерство серед жителів міста під час заходів в книгозбірнях, беруть участь у всеукраїнських акціях по збору літератури для воїнів, шпиталів та бібліотек, які знаходяться в Луганській та Донецькій областях (на території, підконтрольній Україні), співпрацюють з потужними волонтерськими громадськими організаціями «Полтавська громада разом» та «Команда небайдужих».

Детальніше...

Визначений переможець конкурсу на кращу емблему Полтавської міської ЦБС!

12 травня 2016 р. згідно з Положенням відкритого конкурсу малюнків «Краща емблема Полтавської міської централізованої бібліотечної системи» відбулося засідання журі, очолюване директором ЦБС Дузенко Т.А., яке підвело підсумки конкурсу і визначило його переможця.

Детальніше...

"Бери книжку, заварюй чай та сідай читати"

пройшов перший (відбірковий) етап обласного конкурсу Найкращий читач ПолтавщиниУ рамках Тижня дитячої книги в бібліотеці-філії №12 пройшов перший (відбірковий) етап обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» (в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016»). Усі учасниці - учениці шостих і сьомих класів загальноосвітньої школи №2 - гарно, змістовно і образно представили свої улюблені книжки авторитетних авторів - таких, як Джек Лондон, Всеволод Нестайко та інші.

Детальніше...

"Найкращий читач?" Обираємо разом!

у бібліотеці-філії №9 відбувся І-й етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач» 2016 р.9 березня у бібліотеці-філії №9 відбувся І-й етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач» 2016 р. У ньому брали участь учні шкіл №5, №25 та №38, вони ж – найбільші любителі друкованого слова і просто відмінники. 

Цього року на конкурсі ми вирішили трохи проекспериментувати: окрім оцінок журі, учасники одержували ще й бали один від одного, а також усі вони мали право задавати своїм колегам додаткові запитання.

Детальніше...

Перший етап обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» в бібліотеці-філії №13 для дітей

I етап  обласного конкурсу Найкращий  читач Полтавщини29 лютого в  бібліотеці-філії №13 проходив  I (відбірковий) етап  обласного конкурсу  «Найкращий  читач Полтавщини» в рамках Всеукраїнського конкурсу  дитячого читання «Книгоманія – 2016».

В конкурсі приймали участь учні 6-7 класів  32 школи-гімназії.

Детальніше...

Анастасія і Вероніка – кращі читачки міської бібліотеки для дітей №10

Найкращий читач Полтавщини28 лютого в бібліотеці-філії для дітей №10 відбулися інтелектуальні змагання відбіркового етапу обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» (в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016». 

У цьому етапі конкурсу взяло участь 8 учнів шостих класів та 6 – сьомих з полтавських загальноосвітніх шкіл №№ 19, 26, 27, 29, 34 та гімназії №31.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets