13 лютого у бібліотеці-філіалі №12 за сприяння голови Подільської районної в місті Полтаві ради Євгена Нагорного відбулася зустріч мешканців Подолу – користувачів бібліотеки з представницями кафедри внутрішньої медицини Української медичної стоматологічної академії. Йшлося про таке серйозне захворювання, як гіпертонія. Медики пояснили, якою має бути профілактика цієї небезпечної хвороби, як контролювати стан свого здоров’я, якщо цей недуг уже є. 

Також з користувачами бібліотеки (хоча це бібліотека для дітей, сюди ходять і дорослі читачі) поспілкувалися депутат районної ради Адела Рутка та Євген Нагорний. Мешканці Подолу задавали різні запитання - не лише ті, що стосуються медицини. Обговорювалися насущні проблеми сьогодення.

13 лютого в бібліотеці-філіалі №4 відбулася зустріч з відомою письменницею з міста Лубен Раїсою Плотниковою та  презентація її нової книги «Непманша». Ця книга недавно вийшла друком у харківському видавництві «Фоліо». ЇЇ назва настільки промовиста, що одним словом розповідає про зміст. 

Події, описані Раїсою Плотниковою в романі, відбуваються у Полтаві в період НЕПу – короткого періоду після революції 1917 року, коли занепад всього змінився надією і початком розвитку. Нова економічна політика була введена тимчасово, тому що людям нічого стало їсти. І ось ті, хто вмів господарювати, взялися за власну справу. Через певний час усі здобутки працьовитого народу були знову знищені більшовиками, почалися репресії. Але головна героїня твору Раїси Плотникової приїхала в Полтаву саме в період добрих надій, тут закохалася і вийшла заміж за непмана… Авторка книги показала, якою була Полтава в ті часи, що особливе тут відбувалося. 

І знову у наші серця завітало найпрекрасніше романтичне свято – свято кохання, відомий День Святого Валентина. Різні віки, різні мови, все різне… Тільки кохання – єдине і вічне. Саме воно надихало і надихає художників, письменників на створення шедеврів про це прекрасне почуття, яке робить людину найщасливішою.

«Різні віки… Різні мови… Кохання вічне…» Під такою назвою бібліотекарі центральної бібліотеки оформили книжкову виставку-інсталяцію, на якій представлені твори про кохання.

Напередодні Дня святого Валентина у полтавській міській бібліотеці №12 панувала аура кохання. Зізнатися у коханні своїм читачам працівники бібліотеки вирішили через виставку - інсталяцію «Кохання вільно світ чарує». А ще запросили на перегляд представлених книг «Насолоджуйся читанням - воно тобі пасує». Подарунком для гостей бібліотеки став майстер-клас з виготовлення святкових валентинок «Сердечко на пам’ять бібліотеці». Маленькі користувачі зробили дуже красиві валентинки, кожна мала свою індивідуальну оригінальність. 

В зимовий період бібліотека-філіал №12 продовжує пропонувати своїм читачам цікаве спілкування. Тому 12 лютого ми разом з дітками переглянули екранізацію   твору  Елеонори Портер «Полліанна» та обговорили ситуації, в які потрапляла маленька дівчинка в світі дорослих. 

Завдання бібліотекарів це навчити дітей  висловлювати оціночні судження, виховувати в них загальнолюдські цінності: добро, ввічливість, уважність, повагу до оточуючих. Маленькі користувачі  в процесі діалогу і самі почали розповідати про свої добрі справи. Тому є надія, що посіяне нами зерно проросте гарними вчинками наших читачів.

11 лютого в центральній міській бібліотеці відбулося навчання для користувачів бібліотеки поважного віку за проектом «Дія. Цифрова освіта». Можливістю безкоштовно навчитися цифровій грамотності охоче скористалися читачки бібліотеки для яких важливо освоїти ази комп'ютерної грамотності.

- Мої діти живуть далеко – у Києві і за кордоном, треба спілкуватися з ними за допомогою сучасних технологій, які я й хочу освоїти, - розповіла активна користувачка  центральної бібліотеки Тетяна Федорівна Пасічна, котрій 78 років.