Інформаційно-вебліографічний список

На початку XXI століття світова спільнота визнала зміну клімату однією з основних проблем світового розвитку з серйозними наслідками для глобальної економіки та міжнародної безпеки.

Інформаційно-вебліографічний список знайомить користувачів з причинами та наслідками зміни клімату, шляхами розв’язання проблеми.

Книжкова виставка

Виставка організується з метою підвищення екокультури полтавців, виховання позитивної екоповедінки як показника духовного розвитку особистості, зацікавлення користувачів читанням екологічної літератури.
 
100519
 

Книжкова виставка – порада

Звернення:
 
Наша виставка адресована батькам підлітків та тим, хто вступив в цей перехідний від дитинства до зрілості вік. Маємо надію, що представлена на ній  література стане в нагоді зацікавленим особам. 

 pytannya

Бібліотечний урок-діалог для учнів старшого шкільного віку

130219

В історії розвитку цивілізації відбулося декілька кардинальних змін у сфері розвитку інформації, які отримали назву інформаційних революцій. Перша інформаційна революція  —  винахід письма. Друга — винахід книгодрукування. У ХV ст. сучасники разом з радістю відчули страх і сумніви з відмиранням рукописної книги, яку переписували, вкладаючи душу. Друкована книга здавалася їм механічною, бездушною, безликою. Подібне ми відчуваємо зараз, дивлячись на електронну книгу. У ХХ столітті відбулась третя інформаційна революція — винахід мікропроцесорної техніки і поява персонального комп’ютера. «Суперниками» книги стали електронні комунікації. З’явився новий віртуальний читач, який отримав вільний доступ до електронних каталогів бібліотек світу. 

(on-line ресурси для вивчення французької мови)
Інформаційний (вебліографічний) список
 
france

Франція… Країна, яку називають країною-святом. Багатство її історії і культури заворожує. Франція дала світу  великі шедеври живопису, скульптури, архітектури різних епох і стильових напрямів. Париж, Ніцца, Канни, Сент-Женев'єв-де-Буа – справжні місця паломництва мільйонів. Франція – провідний центр моди і дизайну. Саме тут найчастіше проходять важливі покази мод і закладаються основи трендів наступного року. Багато великих будинків моди (Шанель, Діор, Ів Сен-Лоран) мають штаб-квартири у Франції.

Книжкова виставка-вікторина

До Року французької мови в Україні 2018-2019

 
Рік французької мови в Україні 2018-2019 розпочався 1 вересня і має на меті популяризацію французької мови за допомогою різноманітних заходів та проектів, що будуть здійснюватися на всій території України. Запрошуються школи, університети, асоціації, громадські організації, фонди, культурні центри, бібліотеки, кінотеатри, концертні зали й інші установи долучитися та додати власні проекти до заходів Посольств країн-членів Франкофонії, Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, мережі Альянс Франсез в Україні та Французького інституту в Україні. За допомогою аплікаційної форми Ви зможете зареєструвати Ваш проект для того, щоб він був офіційно зарахований до переліку проектів у рамках Року французької мови в Україні.