Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Гуртки та майстер-класи
 

Гуртки та майстер-класи

У бібліотеці-філії №5 працювала майстерня хенд мейд

В бібліотеці - філіалі №517 жовтня в бібліотеку-філію №5 завітали учні 6-го класу загальноосвітньої школи №4, щоб узяти участь в організованому для них майстер-класі. Хенд мейд означає «своїми руками»: саме така майстерня, де все цікаве, ексклюзивне робиться власними руками, працювала цього дня в бібліотеці. Майстер-клас по виготовленню картинок на картоні з  використанням джгутиків, скручених з паперу, провела для дітей керівник гуртка батику та дизайну, що діє при ОЦЕВУМі, Людмила Кривич. Діти самі крутили джгутики і робили, для початку, прості картинки.

Детальніше...

Екскурсія з майстер-класом по виготовленню панчішних ляльок

В бібліотеці - філіалі №513 червня в бібліотеку-філію №5 завітали учні, які відпочивають у літньому таборі Гожулівського НВК, на екскурсію «Чарівний світ знань». Бібліотекар Лідія Тіхомірова ознайомила їх з бібліотекою, провела бібліографічний огляд літератури для допитливих, вікторину читача та бліц-турнір по дитячих книжках.

Детальніше...

Майстер-клас по батику «Твори! Вигадуй! Спробуй!»

В бібліотеці - філіалі №37 лютого на прохання бібліотекарів і вчителів художниця й майстриня з флористики Ніна Баканова провела в міській бібліотеці-філії сімейного читання №3 майстер-клас по малюванню картин у техніці холодний батик «Твори! Вигадуй! Спробуй!». Під керівництвом Ніни Володимирівни  цікаву техніку освоювали учні 5-Б класу загальноосвітньої школи №37. 

Детальніше...

День автора Олени Колінько в бібліотеці

В бібліотеці - філіалі №4Вівторок 7 лютого в бібліотеці-філії №4 був Днем автора Олени Колінько. Це молода письменниця з Полтави, яка пише для дітей, здебільшого підлітків. Упродовж дня в бібліотеці відбулися зустрічі Олени Колінько з учнями 3-го класу загальноосвітньої школи №23 та 5-го класу Розсошенської гімназії. Олена ознайомила дітей з її захоплюючою повістю "Шпалереон" та провела майстер-класи "Пригоди в "Шпалереоні".

Детальніше...

Олег Лебединський провів у бібліотеці заняття для гуртківців з ЦПО

В бібліотеці - філіалі №3У понеділок 6-го лютого автор творчого проекту "Полтава 3D" провів у бібліотеці-філії сімейного читання №3 майстер-клас "Намалюй свій дім у форматі 3D" для першокласників полтавських шкіл, які відвідують заняття гуртка комп'ютерної грамотності при міському Центрі позашкільної освіти. Дітей привели в бібліотеку, яка знаходиться на одній території і в одному будинку з ЦПО, педагоги. Незважаючи на ніжний вік, хлопчики проявили ерудицію і знання в царині, якої стосувалося заняття, для декого неочікувані  (маленькі ще, мовляв). А серед маленьких навіть знайшовся хлопчик, котрий уже працював у програмі, яку презентував Олег Лебединський. 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets