Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Біб. фахівцю
 

Бібліотечному фахівцю

Сценарій заходу "Під бібліотечним дахом"

Бібліокешинг 

Бібліокешинг ( від англ. cache  - «схованка») – гра, суть якої полягає у пошуку книг, які можуть бути заховані як у приміщенні бібліотеки, так і поза її межами. Користувачі виконують роль шукачів скарбів (можливе формування декількох груп, що змагаються, використовуючи підказки (наприклад, записки), або відповідаючи на запитання чи завдання, знаходять схованку за схованкою, зрештою дістаються до головного скарбу. 

Гра допомагає позитивно налаштуватися на спілкування, розвивати групову згуртованість, вміння визначити своє призначення у групі та знаходити вихід зі складних ситуацій.

Детальніше...

ПРАВО НЕ ЧИТАТИ. ЩО З ЦЬОГО ВИХОДИТЬ

Дискусія.

Програма:

1.  Вступне слово ведучого.

2. Оголошення теми, умов дискусії:  виступ учасників  не  більше  як  20 хвилин, запрошення до обговорення питань інших присутніх. Бажано, щоб ведуча передала слово спікеру – спеціально запрошеній для проведення дискусії людині, яка є фахівцем-педагогом, або психологом і здатна спрямувати русло дискусії у  напрямку пошуку шляхів підвищення ролі книги і читання як джерела знань і одного з найвагоміших важелів розвитку людини.

3.  Підведення підсумків. Короткий аналіз висловлювань учасників дискусії.

Детальніше...

БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ – ВИМОГИ СЬОГОДЕННЯ

Книжкові виставки-інформації

Виставка може бути влаштована як до Міжнародного дня боротьби з корупцією, так і в будь-який інший термін. 

Міжнародний день боротьби з корупцією — відзначається 9 грудня, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН.

Детальніше...

Люди, які люблять свою справу

З 9 лютого по 8 березня мені пощастило проходити свою виробничу практику на базі Полтавської міської ЦБС, а зокрема у бібліотеці-філії №3. Моя вдячність цьому привітному і професійно майстерному колективу бібліотеки вилилась рядками на папері.

Детальніше...

Книжкова виставка "Сходинки долі"

Звернення: Веселого Новорічного свята з нетерпінням очікують як діти, так і дорослі. Можна упевнено говорити про те, що Новий рік – це одне з найдавніших і найулюбленіших свят в усьому світі. Коли приходить Новий рік, всі вірять що найпотаємніші бажання обов’язково здійсняться. Ялинка, подарунки, веселий сміх, блискучі яскраві вогники - усе це робить новорічні свята найпрекраснішими та незабутніми для всіх. Кожен рік – це нова сходинка у нашому житті, яку ми долаємо, затамувавши подих в очікуванні: що нам принесе новий рік, які сподівання здійсняться, а які залишаться марними. Сподіваємось, наша виставка допоможе вам зробити святкування нового, 2015 року особливим.

Детальніше...

Юлія Крамарєва взяла участь у Форумі молодих бібліотекарів у Луганську

8-10 жовтня вшосте в Луганській обласній юнацькій бібліотеці відбувся щорічний Форум молодих бібліотекарів. У ньому взяла участь представниця бібліотеки-філії для дітей №9 Полтавської міської ЦБС Юлія Крамарєва. Форум, який проводили Програма “Бібліоміст”, Українська бібліотечна асоціація, управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, Луганська академія культури та мистецтв і Луганська обласна юнацька бібліотека, включав тематичні секції, майстер-класи, виступи експертів, обговорення міжнародного досвіду, конкурс на кращий проект, втілений молодим бібліотекарем та багато іншого.

Детальніше...

Директор Полтавської ЦБС взяла участь у ярмарку бібліотечних інновацій

24-25 вересня у Києві відбувся третій ярмарок бібліотечних інновацій “Сучасна бібліотека: РУХАЄМОСЯ ВПЕРЕД”, організований Програмою “Бібліоміст” спільно з Міністерством культури України, Національною парламентською бібліотекою України та Українською бібліотечною асоціацією. У ньому взяла участь директор Полтавської міської централізованої бібілотечної системи Таміла Дузенко.

Детальніше...

Завідуюча сектором центральної бібліотеки була учасницею навчального семінару-естафети в Чернігові

14-15 серпня 2013 року в місті Чернігові проходив Міжрегіональний навчальний семінар-естафета “Бібліотека як складова електронного діалогу громади і влади”. Учасницею семінару, який проводила центральна бібліотека імені М. Л. Кропивницького централізованої бібліотечної системи міста Миколаєва, була завідуюча сектором Полтавської центральної міської бібліотеки Ірина Бабаєва.

Детальніше...

«Книжковий сад для малюків» Програма літературного розвитку дітей (дошкільного та молодшого шкільного віку)

1. Загальні положення.

Основною метою бібліотечної програми літературного розвитку дітей є залучення до читання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку через книгу і бібліотеку, виховання гармонійно розвинутої особистості, забезпечення засвоєння нею духовних надбань українського народу та світового письменництва.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets